ART / Lithographs / Litograph 14632152
nr 1463 2152
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Roland Svensson (1910-2003), Sweden. "Min första litografi tillägnad Vega, 24/4 -37". Signed. Sheet: 58x47 cm, unframed, löst blad, skadat papper.
LITOGRAPH, "Min första litografi tillägnad Vega, 24/4 -37". Signerad. Bladets mått: 58x47 cm, oramad
Condition: löst blad, skadat papper
Withdrawn
Monday April 25 2022
at 19:45:06
- Thema-auction
Apr 25
Read more about Grafik
Roland Svensson
Read more about Roland Svensson